21:10

Konjaspor se posle ove pobede našao na šestoj poziciji u turskom šampionatu sa 49 bodova na 33 meča.

Konyaspor
Konyaspor

Fudbaleri Konjaspora savladali su ekipu Alanjespor u gostima rezultatom 3:0 u okviru 34. kola Super lige Turske.

Izabranici nekadašnjeg trenera Partizana Aleksandra Stanojevića krunisali su dobru formu ubedljivom pobedom nad timom iz sredine tabele.

Konja je povela već u 15. minutu golom Pozuela, da bi u drugom poluvremenu prednost gostiju udvostručio Soner Dikmen u 54. minutu nedugo nakon poništenog gola Alanje zbog ofsajda.

Konačan rezultat postavio je raspoloženi Alehandro Pozuelo u 74. minutu susreta.

Alanjaspor zauzima 10. poziciju sa 38 bodova.