Nova zvezda je rođena - Kristijano Ronaldo Žunior se raspucao protiv Hrvata u finalu!
Portugal i Hrvatska u borbi za trofej.

Povezane vesti
Međunarodni turnir ''Vlatko Marković'' koji se ovih dana održava u Čakovcu, u Hrvatskoj, bio je prvi na kom je sin slavnog Kristijana Ronalda nastupio u dresu reprezentacije Portugala, odnosno njihove U15 selekcije.
Tokom turnira nije blistao, bilo je čak i kritika na njegov račun, pa i potcenjivanja, ali je, poput oca, Kristijano Ronaldo Žunior zablistao kada je najvažnije.
Danas se igra finale u kom su snage odmerile selekcije Hrvatske i Portugala, a CR7 Žunior je u 13. minutu meča doneo Portugalcima vođstvo pravim evrogolom.
On je primio loptu na levoj strani šesnaesterca, i odmah uputio neodbranjiv udarac pod prečku za 0:1.
Kako se i moglo očekivati, Ronaldo Žunior je svoj golgeterski prvenac u dresu sa državnim grbom proslavio u očevom stilu, a sve to možete da pogledate OVDE.
Trinaest minuta kasnije su Hrvati izjednačili golom Ćalete, ali se Ronaldo Žunior nije zaustavio.
U nastavku meča on je postigao svoj drugi gol na utakmici, za novo vođstvo Portugalaca od 1:2. Ovoga puta Portugalci su iskoristilii to što je hrvatski golman istrčao u prazno, a Ronaldo Žunior je na ivici peterca sačekao centaršut sa desne strane i udarcem glavom je poslao loptu u nebranjenu mrežu.
0 Komentara