subota 20.02.2021.
18:51

Sjajna sezona za mladog srpskog fudbalera.

EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO

Završeno je prvo poluvreme utakmice u Đenovi, gde Verona posle 45 minuta igre vodi sa 1:0.

Gol koji je gostima doneo prednost postigao je 19-godišnji srpski vezista Ivan Ilić u 17. minutu meča. Barak je odlično centrirao sa desne strane, a Ilić je još bolje zahvatio loptu i sa desetak metara je poslao u desni ugao gola golmana Perina - 0:1.

Ilićev današnji gol možete da pogledate OVDE, prethodni je postigao pre dva meseca u porazu od Intera (1:2), a osim njega, starter u ekipi Verone ponovo je i iskusni Darko Lazović, dok od prvog minuta za Đenovu igra Ivan Radovanović.

U poslednjim sekundama prvog poluvremena, Đenova je mogla do izjednačenja, ali je Zajc zamalo bio neprecizan sa dvanaest metara od gola.