Obamejang pretučen, razbojnici pretili njegovoj ženi i odneli sef!
Kakva vest...
Povezane vesti
"Kamp nou", novi Flikovi miljenici i veliki znak pitanja u ovoj sezoni Barselone
Odluka je doneta, ako Real večeras ne pobedi, zna se ko već sutra menja Ćabija Alonsa?!
Dmitrović opet sačuvao mrežu, san o Evropi je najveća novogodišnja želja
Barsa imala 25 udaraca i 80% poseda, ali strepela dok se nije pojavio - kapiten Rafinja! Real na -7!
Pjer-Emerik Obamejang i njegova supruga noćas su bili žrtve razbojnika u svom domu u Barseloni.
Prema informacijama katalonskih medija, četvorica naoružanih razbojnika provalila su u kuću napadača Barselone oko 1.00, njegovoj supruzi su prislonili pištolj (?!), a Obamejanga su nekoliko puta udarili metalnim šipkama!
Razbojnici su pobegli nakon što su pronašli sef sa novcem i nakitom, a srećom, Obamejang i njegova supruga nisu teže povređeni.
Čitav slučaj je ubrzo prijavljen, policija traga za razbojnicima koji su se odvezli u Audiju A3, navodi se u saopštenju.
Podsetimo, spekuliše se da bi Obamejang mogao da napusti Barselonu posle samo šest meseci, pošto je dolaskom Roberta Levandovskog izgubio mesto u timu kod Ćavija Ernandesa.
0 Komentara