petak 04.10.2024.
22:51

Bez pobede za Marsej protiv poslednjeplasiranog tima...

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

U okviru francuske Lige 1 Marsej je dočekao Anže na svom terenu u 7. kolu, a na kraju nisu uspeli da slave pobedu, bilo je samo 1:1.

Utakmica je bila veoma neizvesna, od 30. minuta su obe ekipe igrale sa po 9 igrača u polju, prvo jer je Rao Lisoa u 26. minutu dobio direktan crveni karton, da bi samo četiri minuta kasnije Mupaj dobio drugi žuti.

Domaći su bili kvalitetniji rival tokom većeg dela susreta, tek na momente su fudbaleri Anžea pretili, a posed lopte će vam mnogo toga reći, čak 78% je bio na strani Marseja.

Domaći su poveli preko Džonatana Rouva u 51. minutu, ali jeEl Melali izjednačio samo tri minuta kasnije i to iz slobodnog udarca.

Propuštena prilika za Marsej da se popne na vrh, ušli su u nešto slabiju seriju sada kada je to najpotrebnije...

Anže je ostao na poslednjem mestu na tabeli sa samo tri osvojena boda.