Očoa bi i na šesti Mundijal!

Autor: Aleksandar Obrenović
subota 26.07.2025.
17:45
Izvor: Sportske.net

Ima li šanse?

@OfficialUSS1919
@OfficialUSS1919

Povezane vesti

Giljermo Očoa, legendarni meksički golman koji već ima 40 godina, trenutno nema klub i uskoro bi mogao da promeni svoj status. 

Ovaj iskusni golman je napustio portugalski šampionat gde je nastupao za AVS, a slobodno vreme je iskoristio da odigra turnir uličnog fudbala u Njujorku. 

"Ulični fudbal u Njujorku, nezaboravan trenutak! Nema stadiona, nema publike, samo uživanje, strast, i fudbal u centru grada", napisao je on, između ostalog. 

Ovaj golman je od 2004. godine reprezentativac, a već 2006. je bio na Mundijalu u Nemačkoj, kasnije je bio član nacionalnog tima u Južnoj Africi, Brazilu, Rusiji i Kataru. 

Čini se da bi za njega najbolje bilo da se oprosti od reprezentacije upravo na Mundijalu u Severnoj Americi...

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke