Olimpijakos savladao 'Građane', Kolarov pogodio dva puta!

Autor: Vladimir Nestorović
subota 02.08.2014.
23:45

Grčki Olimpijakos uspeo je da nakon jedanaesteraca savlada favorizovani Mančester Siti na meču Ginis međunarodnog kupa šampiona, pošto je posle 90 minuta rezultat bio 2:2.

Beta/AP Photo/Andy Clayton-King

Sjajna utakmica viđena je u Mineapolisu, gde su se u okviru Ginis međunarodnog kupa šampiona sastali Mančester Siti i Olimpijakos.

'Balkanska veza' u redovima 'Građana' posebno je bila raspoložena za igru, što pokazuje i činjenica da su oba gola za Mančester Siti u regularnih 90 minuta postigli Stevan Jovetić i Aleksandar Kolarov.

Kako nakon 90 minuta, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, a Kolarov je tu još jednom bio precizan.

U narednom prilogu možete pogledati najzanimljivije momente sa meča, kao i pomenutu penal seriju u kojoj su uspešniji bili fudbaleri grčke ekipe.