Olimpijakosovo poluvreme za istoriju, slavlje na "Tumbi" i ponovo su u igri!

nedelja 18.02.2024.
22:20

Olimpijakos ne odustaje od titule.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

PAOK, ekipa koja je bila prva na tabeli pre ovog kola, dočekala je Olimpijakos u derbiju 23. kola Super lige Grčke i kao pobednici izašli su gosti.

Olimpijakos je odneo sva tri boda u ovom meču zahvaljujući fantastičnoj igri u drugom poluvremenu - bilo je 1:4 (1:1).

Ono što nam predstoji jeste veoma zanimljiva borba za titulu jer su prva četiri tima na tabeli stala u pet bodova.

Gosti su prvi došli do prednosti, Navaro je bio strelac u 29. minutu utakmice, da bi Despodov pogodio deset minuta kasnije za 1:1.

U drugom poluvremenu postojao je samo jedan tim, a prave probleme ekipi PAOK-a napravio je Podens koji je plesao na terenu, bilo je zadovoljstvo gledati njegove majstorije.

Upravo je napadač iz Portugala pogodio za 1:2 u 54. minutu, da bi u 83. minutu  asistirao za El Kabija za velikih 1:3.

Još jedan gol smo videli u mreži PAOK-a i to u 90. minutu, strelac je ponovo bio El Kabi.

Andrija Živković je igrao danas, ali tek od 61. minuta.