Onana nije problem za Ten Haga - Novo rešenje se samo nametnulo
Ovo bi bio debi iz snova.
![EPA-EFE/PETER POWELL](/images/11763861.jpg?s=7727f9fa3ea4fbb16df8f2a8a4cd8225&w=680&h=420&fm=webp)
Povezane vesti
Rezervni golman i ovogodišnje pojačanje Mančester junajteda Altaj Bajindir, igrao je za vikend svih 90 minuta u šokantnoj pobedi Turske nad Nemačkom (3:2).
Zašto bi ovo mogla da bude važna informacija?
Zato što je Andre Onana povređen. On je na reprezentativnoj pauzi napustio meč između Kameruna i Maurcijusa u 81. minutu, a neće igrati ni danas u meču sa Libijom.
Junajted u nedelju igra protiv Evertona na Gudison parku od 17.30 časova, a ovo bi bila jedinstvena prilika za mladog turskog reprezentativca da se nametne nesnađenom Ten Hagu.
S druge strane, povreda Onane nije toliko ozbiljna i njegov povratak u Mančester na dodatna ispitivanja, očekuje se ove nedelje. Turci već pišu da očekuju mladog golmana među stativama ,,crvenih đavola", ako ništa, barem u utakmici Lige šampiona protiv Galatasaraja naredne srede, 29. novembra.
Turski golman došao je iz Fenerbahčea, pa bi tačno znao šta može da očekuje u sredu protiv Galate na Rams parku. Bilo bi to svakako 10 dana za pamćenje za 25-godišnjeg Altaja, koji bi tako iz dresa reprezentacije u kojoj je bio u starnih 11, prešao barem na kratko u prvi tim Junajteda sa kojim je potpisao ugovor tek pre dva i po meseca.
0 Komentara