nedelja 25.07.2021.
18:05

Ovako je trebalo da bude i u Humskoj.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Tri dana posle gostovanja u Beogradu gde je od Partizana poražena samo sa 1:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, DAC Dunajska Streda danas igra meč prvog kola slovačkog prvenstva protiv ekipe Mihalovca u gostima, a posle prvog poluvremena rezultat je 3:0 za domaći tim!

Tokom prvog dela igre DAC-u nije pomogao ni golman Martin Jedlička koji je briljirao u Humskoj. Begala je u 31. minutu doveo Mihalovce u vođstvo, šest minuta kasnije Kanu je duplirao prednost, a pred sam kraj poluvremena Zofčak je naterao Jedličku da i treći put izvadi loptu iz mreže!

Na početku drugog dela igre trener DAC-a Antal Nemet je izveo iz igre Moumua i Nžaja, a na teren poslao Rimarenka i Divkovića, videćemo u nastavku hoće li to imati nekakvog efekta.