23:21

Retki su oni koji su nadigrali Osasunu ove sezone u Pamploni.

epa
epa

Nije to uspeo ni Atletik Bilbao, domaći su na kraju upisali novu pobedu, zaokružuju polako fantastičnu sezonu, jednu od boljih u ovom milenijumu.

Slavili su sa 2:0, nekako u svom stilu, a bilo je veoma tvrdo, domaći su uspeli da zatvore udarne igle gostiju, braću Vilijams, dok u prvom poluvremenu nije bilo mnogo šansi za jedne i druge.

Ipak, u nastavku bolja Osasuna.

Igrao se 50. minut kada je domaćin stigao do prednosti, Monkajola je poslao sjajan centaršut, Ante Budimir postiže glavom fenomenalan gol za 1:0

Igrao se 77. minut kada smo videli i drugi gol na ovom meču. Erupcija oduševljenja na tribinama posle prekida i dobro izvedenog slobodnog udarca, golman gostiju Agirezabala je uspeo da odbrani udarac, ali i samo da odbije do protivnika, na kraju Oroz ostavlja loptu za Tora koji pogađa za konačnih 2:0