nedelja 26.02.2023.
22:39

Parižani slavili u ligaškom Le Klasiku.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su ekipu Olimpika u Marseju rezultatom 3:0 u okviru 25. kola francuske Lige 1.

Strelci za Parižane bili su Kilijan Mbape u 25. i 55. minutu i Leo Mesi u 29. minutu.

Osveta se servira hladna, a to su najbolje večeras okusili izabranici Igora Tudora koji su bili nadigrani u svakom fudbalskom smislu u večerašnjem Le Klasiku.

Nakon poraza od 2:1 u Kupu Francuske od Marseja, Pari Sen Žermen danas ništa nije prepustio slučaju, pa je posle pola sata igre već vodio sa 2:0.

Igrao se 25. minut meča kada je sevnula kontra gostiju, Mesi je poslao loptu u prostor ka Kilijanu Mbapeu, a ovaj je vrhunskom završnicom matirao Lopeza.

Četiri minuta kasnije akteri su zamenili uloge, Mbape je probio po levoj strani i uposlio Lea Mesija kojem nije bilo teško da postigne pogodak.

Nakon toga, pokušao je udarcem i Mesi, na drugoj strani zapretio je Sančez, no promene rezultata nije bilo.

Konačan rezultat postavio je Mbape u 55. minutu posle odličnog dodavanja Mesija, pa je Pari Sen Žermen zasluženo slavio na Veledromu i tako povećao prednost u odnosu na prvog pratioca na osam bodova.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.