Nešto poput onoga što smo gledali u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

Screenshot
Screenshot

U saudijskoj Premijer ligi večeras je odigran derbi 15. kola, a sastale su se dve vodeće ekipe - Al Hilal i Al Nasr.

Al Hilal je ubedljivo trijumfovao rezultatom 3:0, a sve golove su postigli srpski reprezentativci!

I to sve u drugom poluvremenu.

Na vodeći gol se čekalo do 64. minuta, kada jeSergej Milinković-Savić na centaršut Abdulhamida udarcem glavom sa oko 11 metara ''načeo'' goste čija je prva zvezda Kristijano Ronaldo.

Nade gostiju da bi mogli da izbegnu poraz potrajale su do 89. minuta kada je Aleksandar Mitrović posle kornera sa leve strane pogodio za 2:0, da bi u nadoknadi vremena ''Mitrogol'' postigao još jedan pogodak za ubedljivih 3:0!

Ovim golovima se Mitrović približio Ronaldu na vrhu liste strelaca. Portugalac je ostao na 15 golova, a najbolji srpski strelac je stigao do brojke od 13 golova u saudijskoj Premijer ligi.

Ovo je trinaesta pobeda Al Hilala u 15 odigranih kola i ima 41 bod na prvom mestu na tabeli, a Al Nasr sada zaostaje velikih sedam bodova razlike.