16:53

Šampion Premijer lige nastavlja sa očajnom igrom.

EPA-EFE/Phil Noble

Novi poraz Liverpula na "Enfildu".

Danas od Redsa bolji Fulam, ekipa koja se grčevito bori za opstanak, bilo je 0:1 (0:1).

U 11. minutu prva šansa na utakmici kada je Neko Vilijams pokušao da pogodi, ali je šutirao pored gola, a na drugoj strani je pokušao Salah da ugrozi protivničkog golmana, ali gola nije bilo.

Pokušao je Salah još jednom u 19. minutu, ali nije danas imao sreće u prvih 20 minuta.

Novi pokušaj Fulama u 29. minutu kada je Tete centrirao i pronašao Maju, lopta se odbila na kraju od Filipsa i Alison je uspeo da interveniše na vreme.

Do kraja poluvremena i slobodan udarac Šaćirija koji je prebacio zid, savladao golmana, ali je i prebacio gol, a onda novi šok za Liverpul.

Kavaleiro je centrirao, Robertson je odbio loptu, ali je Salah bio nemoćan u duelu i Lemina je uspeo da izađe kao pobednik,šutirao i pogodio - 0:1.

Liverpul je igrao visok presing od starta drugog dela igre, ali nije rezultatiralo golovima, bilo je dosta šansi, preko Vilijamsa, potom i preko Manea koji je pogodio prečku, a onda je i Šaćiri promašio.

Ako izuzmemo penale i autogolove, videli smo 112 udaraca ka golu protivnika Liverpula koji nisu rezultirali golom.

Igrao je Aleksandar Mitrović, ali svega desetak minuta.