ponedeljak 30.09.2024.
22:47

Neverovatno...

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Fudbaleri Kaljarija pobedili su u gostima ekipu Parme u poslednjem meču šestog kola Serije A.

Parma je dva puta jurila zaostatak, drugi put ga je stigla u 87. minutu, ali je već u narednom, kada je Kaljari krenuo sa centra, primila gol za konačnih 2:3.

Prednost Kaljariju doneo je Zortea u 34. minutu, a rezultatom 0:1 otišlo se i na odmor.

Parma je uspela da se vrati u 62. minutu, Man je pogodio posle Kulibalijeve asistencije, koji je ušao u igru na poluvremenu.

U poslednjih 15 minuta, gledali smo pravu ludnicu. Razvan Marin je u 75. minutu pogodio same rašlje sa 18 metara za novo vođstvo Kaljarija.

U 87. Ernani je bio precizan iz penala za 1:1, ali je Kaljari tek što je krenuo sa centra stigao do trećeg gola i pobede. Gaetano je poslao pas kroz sredinu, Pikoli je pobegao odbrani i pogodio za konanih 2:3.

Parma i Kaljari sada imaju po pet osvojenih bodova.