POLUVREME - Parti "ubio" pauka, Kejn izjednačio sa "kreča", pršti u derbiju severnog Londona!

subota 01.10.2022.
14:17

Odlična utakmica.

EPA-EFE/NEIL HALL

Derbi severnog  Londona je u prvom poluvremenu, posle kog je rezultat - 1:1.

Kao što smo najavili, i Mikel Arteta i Antonio Konte su izveli najjače sastave, pa je u skladu sa tim "prštalo" od samog početka.

Arsenal je bolje otvorio meč i odmah napao rivala, a prvi je pripretio Martineli, koji je pogodio spoljni deo stative.

Arsenal je bolju igru krunisao u 20. minutu, Vajt je odložio do Partija, koji je sa 25 metara poslao loptu u same rašlje za 1:0.

Ipak, Totenhem je brzo odgovorio i izjednačio u 31. minutu. Rišarlison je oboren u šesnaestercu, a sudija je potpuno opravdano pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Hari Kejn i pogodio za 1:1.

Do odlaska na odmor Žezus je imao neverovatnu priliku, iz neposredne blizine šutirao je direktno u Ljorisa, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Nema dileme, čeka nas spektakl i u nastavku.