U poslednje vreme mu bolje ide u gostima.

fifa.com
fifa.com

U engleskom Čempionšipu ovog vikenda igraju se mečevi 31. kola, a ekipa Redinga koju sa klupe vodi naš Veljko Paunović ponovo je poražena na svom terenu, već treći put uzastopno.

Posle Brentforda i Milvola, bodove sa stadiona ''Madejski'' odneo je i Mildlsbro, koji je ovog popodneva slavio sa 2:0.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu, u razkamu od sedam minuta. Prvo je u 22. Flečer ''načeo'' domaće, a dotukao ih je Bola svojim pogotkom u 29. minutu utakmice.

Imao je Paunovićev tim dovoljno vremena da uzvrati i pokuša da izbori preokret, ali u tome nije uspeo, pa je pretrpeo ukupno deseti poraz od početka sezone.

Ipak, Reding je još uvek u plej-of zoni, zauzima petu poziciju sa 51 bodom, dva više od Bornmuta, ali uz utakmicu više. U sledećem kolu tim Veljka Paunovića gostuje poslednjeplasiranom Vikombu, ta prilika da se popravi utisak ne bi smela da se propusti.