Paunović nema rešenje, Reding u očajnoj formi, novi poraz...

23:06

Težak period za srpskog trenera u Redingu.

fifa.com
fifa.com

Ekipa Redinga koju sa klupe vodi naš Veljko Paunović ušla je u možda najtežu krizu igre i rezultata od kada je on preuzeo taj tim.

U poslednjih pet kola Reding je u engleskom Čempionšipu osvojio samo jedan bod, a večeras je ponovo poražen na svom terenu, ovoga puta od Lutona rezultatom 2:0.

Gosti su poveli u 33. minutu autogolom Holmsa, a konačan rezultat postavio je Kempbel u trinaestom minutu drugog poluvremena.

Reding je i dalje na 22 osvojena boda i nalazi se na 21. mestu, tik iznad zone ispadanja, ali sa dve utakmice više i tri boda više od Piterboroa koji je prvi ''ispod crte''.

Podsetimo, pre osam dana Paunovićev tim je na svom terenu doživeo debakl od Fulama, bilo je 0:7, a potom je izgubio i od Midlsbroa u gostima sa 2:1. U sledećem kolu Reding će dočekati ekipu Hadersfilda.