petak 11.08.2023.
21:46

Velika pobeda Raja!

EPA-EFE/Carlos Barba

Rajo je startovao pobedom u novo prvenstvo i to na gostovanju Almeriji, slavili su sa 0:2 (0:2).

Domaći tim je imao posed na startu, ali su dobili dva šokantna gola. Prvi se desio u 19. minutu nakon što je Gonzales neoprezno startovao, Palazon je potom bio siguran, levonogi fudbaler je poslao loptu u jednu, a golmana u drugu stranu.

Samo osam minuta kasnije je bilo 2:0 za goste, posle kornera sa desne strane rukom je igrao Akieme, a Nteka je bio strelac iz penala za, ispostaviće se, 0:2.

Nekako su gosti rutinski sve to priveli kraju, "zatvorili" su utakmicu i na kraju zasluženo stigli do prva tri boda ove sezone.

Srđan Babić je igrao svih 90 minuta, igrao je i Marko Milovanović u finišu susreta za domaćina.