ponedeljak 23.08.2021.
20:23

Remi u prvoj današnoj utakmici Serije A.

EPA-EFE/FABIO MURRU

Fudbaleri Kaljarija odigrali su nerešeno sa Specijom u okviru prvog kola Serije A. Rezultat u gradu na Sardiniji bio je 2:2.

Specija je povela u sedmom minutu. Gijasi se odlično namestio na ivici kaznenog prostora i šutirao u donji levi ugao. Skromno je završen prvo poluvreme, bez velikih prilika, a samim tim i golova.

Kaljari je konačno posle pauze pružio kvalitetan fudbal, ali je Specija iskoristila jedan napad i krunisala ga golom. Bastoni je primio dug pas u kaznenom prostoru i šutirao nisko po sredini gola.

Međutim, Kaljari je munjevito vratio sve što je propustio i nadoknadio rezultat.

Žoao Pedro se ispravio promašajem iz prvog dela i konačno postigao gol. Presing domaćina se isplatio. Prošao je odbranu Specije i iz okreta odmah šutirao precizno za 2:1.

Kaljari je posle samo minut dobio penal zbog prekršaja u kaznenom prostoru. Pedro je bio precizan sa bele tačke i izjednačio na 2:2 u 66.minutu.

Nastavio je Kaljari sa visokim presingom, gotovo neprepoznatljivim, da bi Specija iz kontre postigla gol, ali je sduija svirao ofsajd, pa je ostalo nerešeno.

Sve golove na meču možete pogledati OVDE.