Pep ume da čita igru i danas je predosetio Lesterov povratak
Katalonac iskren.

Povezane vesti
Mančester Siti je pobedio Lester rezultatom 6:3, a Pep Gvardiola nije bio preterano zadovoljan.
Njegova ekipa je imala 4:0 posle 25 minuta igre, ali je u drugom poluvremenu dopustila da primi čak tri gola između 55. i 66. minuta.
Pep priznaje da je po onome što je video u prvom poluvremenu, svojim igračima poručio da se čuvaju u nastavku.
"Pričali smo na poluvremenu o njihovom mogućem povratku. Bilo je 4:0 i mi smo stvarali šanse, ali oni su svaki put kada su imali loptu, bili opasni i stizali lako dop oslednje trećine i imali dobre prilike. Utakmica je bila otvorena. Lester je velika ekipa i poseduje ogroman kvalitet. Pri rezultatu 4:2 razmišljao sam o promeni igrača, a kada je bilo 4:3, bili smo bliži porazu i imali smo sumnje. Ipak, bili smo strpljivi, stvorili smo nove šanse i pobedili", rekao je Pep.
Da je Pep predosetio povratak Lestera, potvrdio je i Rahim Sterling.
"Menadžer nas je lepo upozorio na poluvremenu da bi oni mogli da se vrate. Primili su četiri gola, ali su i stvorili šansu svaki put kad su napali. Kontrolisali smo igru i kada je bilo 4:0, morali smo da rešimo utakmicu", rekao je Sterling.
0 Komentara