Pepov plan - Najteža selektorska klupa?!
Katalonac ima novu želju.
Povezane vesti
(VIDEO) I suze i smeh - Bernardo jednim pitanjem rasplakao Pepa!
Ko umesto Nuna? Vest Hem bira između dvojice za ekspresan povratak u PL!
(VIDEO) Zavesa na PL je spuštena - Vest Hem ispao, ipak pet klubova u Ligi šampiona
POLUVREME - Ništa od šestog tima u Ligi šampiona? Vest hem jednom nogom u Čempionšipu
Pep Gvardiola je osvojio sve moguće trofeje sa Mančester sitijem i navodno gleda ka novim izazovima.
Prema pojedinim izvorima, Gvardiola je nakon osvojene Lige šampiona protiv Mančester sitija počeo da gleda ka selektorskoj poziciji i to, ne Španije, već Engleske!
Gvardiola uživa u životu u Engleskoj, uostalom, tamo je i najduže u trenerskoj karijeri. U Barsi je bio godinu dana u B timu i još četiri u prvom, potom je tri sezone proveo u Bajern Minhenu, dok je u Mančesteru od 2016.
Geret Sautgejt je siguran na klupi Engleske, sigurno do Evropskog prvenstva 2024. u Nemačkoj, ali bi njegova sudbina mogla da zavisi od plasmana.
On je bio četvrti na svetu, izgubio je u finalu EP od Italije prošle godine i nikako ne uspeva da osvoji toliko željeni trofej za Gordi Albion.
Da li možete da zamislite da Pep Gvardiola, ukoliko ponovi sve ove uspehe sa Sitijem do kraja sezone, na leto postane selektor Engleske?
0 Komentara