Perišićev povratak postao košmar - Dinamo upropastio Hajduku još jednu sezonu, "Torcida" ušla na teren!

Potpuni krah Splićana.

GNK Dinamo
GNK Dinamo

Fudbaleri Dinama iz Zagreba plasirali su se u finale Kupa Hrvatske.

Dinamo je kao gost savladao Hajduk na "Poljudu" sa minimalnih 1:0 u meču koji će ostati upamćen po toliko dugo čekanom debiju Ivana Perišića za Splićane, ali i po ulasku pripadnika "Torcide" na teren po završetku susreta.

"Modri" su do pobede stigli golom Sandra Kulenovićau 15 minutu, nakon što je Bruno Petković šutirao sa distance, a golman Hajduka Lovre Kalinić loše intervenisao i odbio loptu pravo na nogu Kulenoviću.

Ivan Perišić je u igru ušao petanestak minuta pre kraja, ali nije pomogao Hajduku da izbegne bolan poraz.

Tako je Dinamo u samo nekoliko dana dva puta savladao Hajduk u Splitu, tako ostavio Dalmatince bez trofeja u Kupu u realnih šansi da postanu prvaci države.

Dinamo će u finalu Kupa igrati protiv Rijeke koja je ranije danas savladala Lokomotivu takođe sa 1:0.