Petarda Pari Sen Žermena, a najbolje od njih tek dolazi
Ren koji je u sjajnoj formi nije mogao ništa Parižanima
Povezane vesti
Fudbaleri Pari Sen Žermena deklasirali su Ren na "Parku prinčeva" rezultatom 5:0 u okviru 15. kola Lige 1.
Lans im je rekao: "Deder da vas vidimo", a šampion je imao nedvosmislen odgovor: "Stižemo". Jedna od najdominantnijih partija Pari Sen Žermena ove sezone i to proitiv ekipe koja je u usponu forme.
Hviča Kvarachelija je briljirao sa dva gola. Sve to u njegovom stilu. Odličan je i bio i Bredli Barkola iako ga zvanična statistika ne beleži.
Seni Majulu, Ibrahim Embaje i Gonzalo Ramos su se pokraj Kvarachelije našli na listi strelaca.
Rotirao je malo Luis Enrike jer sledi Liga šampiona pa je Vitinja odigrao 70 minuta, a Usman Dembele ušao u 64. Kvarachelija je na terenu proveo vremena kao i Vitinja kada ga je zamenio Gonzalo Ramos.
Sve u svemu, njima sledi Bilbao, a potom Mec, pa Kup sa Fontenajem i pauza do 4. januara. Nekako se čini da ćemo onaj najbolji PSŽ dobiti od 2026. godine. Odmorni i zdravi su nezaustavljivi. Svi to znaju.
Cilj je svakako da se stigne odlični Lans koji će i naredno kolo dočekati kao lider.
0 Komentara