17:26

U terminu od 15.30 danas je odigrano pet utakmica 20. kola nemačke Bundeslige.

EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Bajer je u Leverkuzenu ubedljivo slavio protiv Augsburga rezultatom 5:1.

"Farmaceuti" su nakon prvih 45 minuta vodili sa dva gola razlike zahvaljujući Belarabiju i Dijabiju.

Majer je u 63. minutu pružio nadu Augsburgu da bi mogao izbeći poraz, ali onda je usledio šou Muse Dijabija koji je kompletirao het-trik u 65. i 69. minutu. Konačan rezultat postavio je Alario u 81.

Puno golova, ali i više uzbuđenja bilo je u Zinshajmu gde je Borusija Dortmund slavio protiv Hofenhajma rezultatom 3:2.

Poveli su "milioneri" golom Halanda u šestom minutu, da bi u prvom minutu nadoknade poravnao Kramarić.

Rojs je svoju ekipu doveo do novog vođstva u 58, da bi osam minuta kasnije autogolom Rauma Borusija postigla i treći gol.

Hofenhajm je preko Rutera smanjio u 77, ali nije uspeo da izbegne poraz.

Frajburg je savladao Štutgart sa 2:0, slavio je i Grojter Firt protiv Majnca sa 2:1, dok je Union Berlin u Menhengladbahu pobedio domaću Borusiju sa 2:1.