ponedeljak 26.10.2020.
22:54

Pobeda Totenhema na gostovanju.

EPA-EFE/MICHAEL REGAN

Pobeda Totenhema na gostovanju Barnliju rezultatom 0:1 zahvaljujući boljoj igri u završnici duela.

Totenhem je imao loptu u prvom poluvremenu čak 63%, ali i pored toga nisu pripretili golu protivnika. Poup nije napravio niti jednu intervenciju što govori o tome koliko je (bez)opasna bila ekipa Žozea Murinja.

Drugo poluvreme nešto drugačije, Barnli je imao svoje šanse, najveću u 72. minutu kada je Hari Kejn spasio svoj tim. Dokazao je da ne daje samo golove već i da spašava svoj, sa gol-linije je izbacio loptu van opasnosti nakon šuta Tarkovskog, Loris je već bio savladan.

Tek nakon ovoga Totenhem je počeo da igra dobro, napadački.

Son je izgledao sve opasnije, a onda je uspeo da pošalje loptu u mrežu.

Bio je korner sa desne strane, Kejn je morao da napravi par koraka unazad, zahvatio je loptu glavom i poslao je ka golu gde je bio Son koji je samo poslao loptu u mrežu. "Samo" toliko, 0:1!

Igrao se 76. minut.

Nije mnogo vremena ostalo, Barnli je promenio u napadački mod, ali ništa od toga, Totenhem je lagano ostao bez primljenog gola i ovoga puta.