PL - Kao u stara dobra vremena, Bejl doneo trijumf, VAR ostaje enigma u rukama Engleza!

22:10

Dugo će se pričati o utakmici u Londonu.

EPA-EFE/Julian Finney

Murinjov tim uz dosta muke slavio protiv odličnog Brajtona(2:1).

Totenhem je dominirao tokom uvoda. Jedan od napada "pevaca" jekulminirao i penalom. Posle VAR odluke dosuđen je faul Lalane nadKejnom, deluje da je ovo bila prestroga odluka, ali Kejn neprašta.

Kapiten donosi prednost od 1:0 u 13.minutu.

"Galebovi" su potom dosta bolje zaigrali, videli smo novu "svađu"VAR i sudija na terenu. Delovalo je da jeDoerti napravio faul u svom šesnaestercu, ipak Totenhem odlazisa golom prednosti posle prvih 45 minuta.

U drugom smo posle deset minuta igre videli izjednačenje. TarikLampti pogađa za 1:1 u 56. minutu, delovalo je da će gol bitiponišten zbog faula Hojberga nad Marčom, ipak čak i posle VAR intervencije ostaje gol Lamptija. Brajton ima1:1.

Sledi ofanzivac Totenhema, Lamela i Kejn u samo dva minuta pogađaju stativu a onda stupa Bejl na scenu.

Rezervista je pogodio u 73. minutu posle asistencije Reguliona, "otpadnici" iz Reala svojom saradnjom donose novu prednost Totenhemu.

Do kraja susret pritisak gostujućeg tima, ali "pevci" su znali kako da sačuvaju prednost.