PL - Katastrofa Noriča, dva crvena kartona za DEVETI poraz u nizu!

20:25

"Kerou roud" se oprašta na bolan način od Premijer lige.

EPA-EFE/Molly Darlington

Barnli savladao Norič sa 2:0 uz svesrdnu "pomoć" domaće ekipe.

Domaća ekipa je krenula dobro, Farkeovi momci su imali šansu preko Godfrija, ali lopta završava u rukama golmana. A onda su krenule gluposti domaćih fudbalera.

Prvo je Buendia posle jednog duela naknadno udario Vestvuda laktom, dugo se čekalo na VAR potvrdu, ali ofanzivac dobija direktan crveni karton u 36. minutu meča. Samo desetak minuta i Josip Drmić dobija direktan crveni, veoma neoprezan start sa dve noge u završnici prvog dela igre.

To nije bio kraj nevoljama "kanarinaca", Gudmundson sjajno reaguje u šesnaestercu Noriča i makazicama daje gol Krulu za 1:0 u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena.

U nastavku su svoje šanse promašili Rodrigez i Piters, da bi nesrećni Godfri u 80. minutu autogolom postavio konačnih 2:0 za goste na "Kerou roudu".