ponedeljak 18.09.2023.
22:44

Remi za kraj kola.

EPA-EFE/Andy Rain

Fudbaleri Notingem Foresta i Barnlija remizirali su rezultatom 1:1 u poslednjem meču petog kola Premijer lige.

Bio je ovo ujednačen meč, timovi su se smenjivali u inicijativi, ali je utisak da Barnli ima više za čim da žali, jer im je VAR "ukrao" gol za 1:2, zbog igranja rukom, a potom je u nadoknadi najbolji igrač Forest dobio crveni karton zbog udaraca rivala u grudi.

Barnli je poveo u 41. minutu, reklo bi se u pravom trenutku, posle loše reakcije odbrane Foresta, Foster je asistirao, a Amduni bio na pravom mestu za 0:1.

Forest je uspeo da dođe do izjednačenja u 62. minutu kada je Avonij bio asistent, Hadson-Odoi strelac za 1:1, prelep pogodak bivšeg asa Čelsija pogledajte OVDE.

Do kraja, Fosteru je u 77. minutu poništen gol, jer je asistent Berge pre toga igrao rukom. U nadoknadi je Foster napravio i glupost, udario je čuvara, a VAR je signalizirao sudiji, koji mu je pokazao crveni karton.

Forest sada ima sedam bodova i zauzima osmo mesto, Barnliju je ovo prvi bod, pa je sada iza samo Luton koji je bez bodova.