četvrtak 26.12.2019.
20:20

Solskjerovi momci slavili na "Old Trafordu".

EPA-EFE/PETER POWELL

"Svrake" povele, ali je već na poluvremenu bilo dva gola prednosti za Mančester, blistala napadačka trojka domaćih za konačnih 4:1.

Na početku utakmicu gosti su pretili, Gejl se okušao u šesnaestom minutu da bi samo minut kasnije "svrake" i povele. Žoelinton sjajno gradi loptu i odlaže sa Metjua Longstafa, Englez samo Junajtedu daje golove. (0:1) 17. minut!

Prednost je trajala svega sedam minuta.

Marsijal je bio raspoložen večeras, Francuz preciznim šutem pogađa za (1:1). Preokret za domaće donosi njihov akademac, Mejson Grinvud "bombom" pogađa pod prečkom, Dubravka nemoćan (2:1) u 36. minutu.

Samo pet minuta kasnije i Rašford se upisuje u strelce. Van-Bisaka odlično centrira sa desne strane, Englez glavom pogađa za (3:1).

"Teror" domaćih nije imao pauzu, Marsijal samo šest minuta po povratku iz svlačionice povisuje na (4:1) za "crvene đavole", velika greška odbrane gostiju.

Deset minuta kasnije francuski internacionalac odlično gađa, ali stativa sprečava njegov het-trik.

Junajted ovom pobedom ide na sedmo mesto Premijer lige dok Njukasl ostaje na desetom.

22 Komentara

BlueMoon
Friday, 27.12.2019
00:54

Lindelof najveca prevara u PL,a tu je i druga najveca prevara Lingard.Samo zbog toga stu njih dvojica igraju svaku utakmicu treba Solšeru dati otkaz.

Stretford END 1878
17:21

Bravo, o tome pricam.

The Red Army
Saturday, 28.12.2019
03:55

A ti mislis on voli da mu igra lingard? Evo sad se oporavili svi od povreda pa obrati paznju kad ces videti lingarda ponovo pereiru itd

Red blood
00:29

Jedna lepa partija Junajteda.
Po svemu vidjenom ove sezone,za vikend je bolje preskociti gledanje Djavola,verovatno sledi novo mucenje.

03:56

Ova ti je dobra 😂

mrancic
Thursday, 26.12.2019
23:23

U januaru kupiti zamenu za Freda i Lingarda (Pereiru).Mek Tomini da se polako uklapa Borben,čvrst ali nema u sebi talenta za graditelja igre.I ne treba biti mnogo oduševljen.Setimo se Evertona i Votforda.Realno možemo u LŠ ako ne igramo promenljivo.Sa Matićem bolje nego sa Fredom.

RocknRolla
21:29

Najjaci utisak je po meni ostavio prazan Trashford gde nije bilo ni 10 hiljada ljudi, toliko najtrofejniji Engleski klub ima na gostovanjima.

Solskjerove bebe
21:44

Zbog takvi su ljudi izmislili kriket idi i gledaj/prati kriket fudbal nije za tebe

Sir Alex
21:49

Ti si počeo da gledas utakmicu 2 min pre kraja vidim, kada su vec počeli da izlaze ljudi. Legenda si😆

21:29

Sad ce rec puni smo samopouzdanja,mozemo svakoga pobjediti,ovaj je klasa onaj je klasa i mi u to pvjerujemo i sljedece kolo opet razocarenje.Stvarno ne mogu biti pametan dal dati otkaz Solskeru i dovesti Alegrija ili Pochetina ili nastaviti sa ovim "planom",sto se utakmice tice mozda i najbolja za gledanje jos od vremena SAF-a,potpuna dominacija.Kako bi volio da je Martial dao hattrick,ova igra me posjetila na Fregijev United(samo udri) nadam se da cemo nastaviti ovako.GGMU

Benz9
22:08

I danas se pokazalo da fali sredina terena... Ako bi uspjeli dovesti prava pojačanja na tom dijelu terena bili bi puno konstantniji i opasniji... Ole izgleda zna šta radi još samo da ga Vudvord i ekipa isprate...

soru
09:01

Pa u sustini oni i mogu svakog pobediti al mogu od svakog i izgubiti xD

21:29

Definitivno najbolji tandem Rasford i Marsijal, bas se dobro razumeju. U odbrani skripi opet, deluje da svaka ekipa moze da nam da gol. Kada ce da shvati da Megvajer igra dobro samo u tandemu sa Tuanzebeom, ona prevara od Lindelofa kod Poketina bi bio na transfer listi.

Benz9
22:06

Nije toliki problem u samoj odbrani koliko u veznoj liniji... Fred samo smeta na terenu, MekTominej se trudi da sve pokrpi ali ne može sam a ostali učustvuju samo kao posmatrači... Mislim da bi se baš Longstaf uklopio odlično u ovaj tim i bio bi pravo pojačanje... A i Grinvud je bio pun pogodak večeras...

10:09

U pravu si, zato je i Lester napravio taktiku sa 5 veznih da totalno razbije nasu sredinu kao Votford sto je uradio,samo im nije uspelo. Nije Ole dorastao ovom nivou,mekan je previse.

Crveni Lucifer
21:27

Danasnje utakmice su najbolji primer u razlici jednog giganta kao junajted i jednog malog kluba koji tripuje da je veliki kao sto je slucaj sa celsijem. Oni kad prime gol odmah padnu, odustanu i nisu u stanju da preokrenu rezultat, prosle sezone samo kardif okrenuli i to golom iz ofsajda, ove nikog a tuce ih kuci ko stigne, dok junajted kad prvi primi gol kao da se nista nije desilo, igraci ne gube moral, gomilu utakmica su okrenuli, jednostavno klub ima to u sebi