PL - Neprepoznatljivi "vukovi", Brentford odneo bodove sa Molinoa!

subota 18.09.2021.
15:27

Ivan Toni postigao gol i dodao asistenciju.

Fudbaleri Brentforda savladali su u gostima Vulverhempton sa 2:0 u okviru petog kola engleske Premijer lige.

Konkretnije su bile "pčelice" i zasluženo stigle do vođstva u 28. minutu kada je precizan sa bele tačke bio Ivan Toni.

Dva minuta kasnije, njegov gol je poništen zbog igranja rukom, ali sve je bilo čisto u 34. kada je Brajan Mbumo iskoristio dodavanje Tonija i udvostručio prednost Brentforda. Vulverhempton će žaliti zbog stative Traorea koji je mogao da smanji zaostatak svoje ekipe.

Crveni karton Baptista u 65. minutu nije promenio mnogo toga na terenu, domaćin je imao jalovu inicijativu nakon koje na kraju nije uspeo da postigne ni utešni pogodak.

Novajlija u Premijer ligi je tako zauzeo deveto mesto sa osam osvojenih bodova, dok "vukovi" posle lošeg starta sezone imaju svega tri na 14. mestu.