PL Rusije: Prvak do prve pobede sa igračem manje

nedelja 19.08.2018.
17:39

Fudbaleri Lokomotive slavili su na gostovanju u okviru četvrtog kola ruske Premijer lige.

fclm.ru/AleksandrPogrebnak

Moskovska Lokomotiva upisala je tek prvi trijumf u novoj sezoni, kako su u četvrtom kolu slavili sa 0:1 (0:1) u Samari, protiv istoimene ekipe.

Poveli su gosti iz prestonice pred kraj prvog dela igre, postigao je pogodak Gregož Krihovijak u 37. minutu susreta.

Nakon kornera sa desne strane, jedan od fudbalera Lokomotive je uputio udarac glavom, golman Samare brani, ali loptu odbija pravo do Poljaka, koji lako trese mrežu sa oko metra udaljenosti.

U nastavku problemi za goste, Ignatjev dobija drugi žuti karton zbog faula u napadu, pa je morao ranije da napusti teren.

Lokomotiva je ipak izdržala do kraja i upisala prvu pobedu u novoj sezoni. Interesantno, nakon četiri kola imaju pet bodova i gol razliku 1:1.