sreda 21.04.2021.
20:53

Na kraju, piše se rezultat.

EPA-EFE/Adam Davy

Fudbaleri Totenhema savladali su Sautempton sa 2:1 u okviru 29. kola Premijer lige Engleske.

Sparsi su ostvarili trijumf na prvom meču nakon što je Žoze Murinjo dobio otkaz, a ekipu je predvodio Rajan Mejson.

Gosti su odmah na početku propustili dve prilike preko Salisua i Adamsa, da bi u 30. minutu i poveli preko Denija Ingsa koji je odlično reagovao na centaršut Vard-Prousa i loptu od stative poslao iza leđa Ljorisa.

Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata, ali je Totenhem ipak uspeo da se vrati u meč.

Igrao se 60. minut kada je Geret Bejl uspeo da odbijenu loptu sprovede u mrežu i tako donese izjednačenje ekipi iz Londona.

Totenhem je čak uspeo da postigne još jedan gol, ali je pogodak Sona poništen zbog ofsajda posle VAR intervencije.

Korejac je ipak rešio meč pošto je u 89. minutu sa penala postavio konačnih 2:1.