17:56

Nastavak susreta koji su počeli u 16 časova doneo mnogo više uzbuđenja.

Screenshot
Screenshot

O dešavanjima iz prvog poluvremena popodnevnih utakmica Premijerlige se možete informisati OVDE.

Barnli je odlično otvorio drugo poluvreme i stigao do ključne prednosti u duelu sa Sautemptonom.

Prvo je Ešli Barns potvrdio da će i ove sezone biti jedna od glavnih uzdanica "Turf Mura", kada je odlično reagovao posle previda Vestergarda i odličnim udarcem doveo domaćine u prednost, igrao se 63. minut.

Samo sedam minuta kasnije Barns postiže i svoj drugi gol na meču. Piters odlično centrira sa levog boka, dvadesetdevetogodišnji Englez ovo ne promašuje. 2:0 70. minut!

Pet minuta kasnije imamo i treći gol za domaći tim, strelac je Johan Gudmundson.

Brajton je nastavio odličnu igru iz prvog poluvremena i dvadeset minuta po povratku sa pauze uspeo da udvostruči svoju prednost protiv Votforda. Ovog puta rezervista Andone postiže odličan gol u 65. minutu.

Pobedu gostiju je overio još jedan rezervista, novi fudbaler Brajtona Nil Maupaj postiže treći gol za "galebove", igrao se 77. minut.

Nismo imali golove na "Vitalitiju" posle prvih 45 minuta, ali su momci Edi Hau preuzeli inicijativu u drugom delu igre.

Prvu priliku je imao Biling u 59. minutu, ali domaći stižu do prednosti u 63. minutu. Velika gužva je bila ispred gola Šefilda, Vilson je pogodio stativu da bi na odbitak natrčao Mefam i doneo veliku radost domaćinu.

Veliku radost gostujućim navijačima donosi ikona kluba, Bili Šarp. Napadač je ušao kao izmena u 82. minutu da i samo šest minuta kasnije doneo poravnjanje rezultata!

Na "Selhurst parku" nismo uspeli da vidimo golove, pokušao je Kristal Palas ubacivanjem Zahe i Vikama u drugom poluvremenu, ali Everton se nije dao iako su od 76. minuta imali igrača manje pošto je Šnejderlin dobio drugi žuti.

Luka Milivojević je odigrao svih devedeset minuta, meč je završio sa žutim kartonom.

Barnli 3:0 Sautempton
Votford 0:3 Brajton
Bornmut 1:1 Šefild Junajted
Kristal Palas 0:0 Everton