PL - U Lesteru kao nekada, Vardi napravio "žurku", Njukasl video Šerovu lepoticu!

22:55

Zanimljivo veče na Ostrvu.

Epa/Peter Powell

Večeras su odigrane četiri utakmica u okviru 28. kola engleske Premijer lige.

Everton je savladao Kardif u gostima sa 3:0. "Karamele" su povele u 41. minutu golom Sigurdsona, da bi isti igrač praktično rešio pitanje pobednika u 66. minutu susreta. Konačan rezultat postavio je Kalver-Luin u trećem minutu nadoknade vremena.

Lester je ostvario pobedu nad Brajtonom na svom terenu, rezultat je bio 2:1. Domaćin je stigao do vođstva preko Greja u desetom minutu, a još veću prednost doneo je Vardi u 63. minutu susreta. Tri minuta kasnije, Proper je smanjio zaostatak, ali to je bilo sve od gostiju iz Brajtona.

Hadersfild je iznenadio na domaćem igralištu pošto je savladao Vulverhempton minimalnim rezultatom, čovek odluke bio je Muni u prvom minutu nadoknade vremena.

Njukasl je bio siguran domaćin Barnliju kojeg je dobio rezultatom 2:0. Oba gola videli smo u prvom delu meča, prvo je Šer fenomenalnim golom doveo svoj tim u vođstvo u 24. minutu, da bi u 38. Longstaf postavio konačan rezultat.