Plimut namučio i Siti, Pep da se zahvali akademcu
Plimut je čak i imao prednost...
Povezane vesti
RASPORED - Psihološka prednost na strani Sitija, jedan meč je u magli
E, ovo je, dragi Mikele, šampionska nit! Siti sada ima otvoren put ka tituli!
POLUVREME - Siti se za sve pita, Donaruma poklekao pod pritiskom meča sezone
Kakva uvertira za utakmicu sezone - Van Dajk u 100. minutu rešio derbi, Vila ima karakter vredan Lige šampiona
Fudbaleri Mančester sitija su četvrtfinalisti FA kupa pošto su pobedili Plimut na "Etihadu" rezultatom 3:1.
Pred oko 50.000 navijača na svom stadionu, Siti je igrao protiv ekipe koja je u prošloj rundi eliminisala Liverpul na šokantan način. I... namučio se!
Očekivano, pleli su mrežu oko gola Konora Hazarda koji je i ovog puta bio vrlo dobar, ali neverovatna situacija dogodila se u 38. minutu. Tada je Maksi Talevijerov fenomenalno skočio posle centaršuta Metjua Sorinole i doneo svojoj ekipi gol o kojem će se pričati. Prosto tako je, bez obzira na to kakav je bio krajnji rezultat.
Siti je do poravnanja došao preko Meta O'Rajlija, takođe nakon centaršuta. U nadoknadi prvog poluvremena, Kevin de Brujne je centrirao, a akademac pogodio glavom.
Isti igrač je nakon asistencije Fila Fodena preokrenuo u 76. minutu posle serije promašaja igrača Mančester sitija. Konačan rezultat postavio je Kevin de Brujne u 90. minutu.
0 Komentara