subota 19.09.2015.
22:31

Fudbaleri madridskog Atletika ostvarili su večeras treću pobedu u Primeri ove sezone i zadržali mesto u vrhu tabele.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

U utakmici četvrtog kola španske Primere, fudbaleri madridskog Atletika kao gosti su savladali ekipu Eibara rezultatom 2-0.

Domaći tim, za koji nije nastupio Aleksandar Pantić (svih 90 minuta proveo na klupi), dugo je odolevao favorizovanim gostima, ali u drugom poluvremenu je otpor Eibara ipak slomljen.

Igrao se 62. minut, kada je Fernando Tores sa leve strane lepo uposlio Koreu, koji je prevario svoje čuvare i preciznim udarcem savladao golmana Rijesga - 0:1.

Nade domaćih da bi mogli da izbegnu poraz potrajale su još 15 minuta, kada je Tores duplirao prednost ''Jorgandžija'', a strelac prvog gola je ovoga puta bio u ulozi asistenta - 0:2.

Atletiko sada ima ukupno devet osvojenih bodova, a Eibar je pretrpeo svoj prvi poraz u sezoni i ostao na sedam bodova.