19:58

Fudbaleri tima iz Ferare doživeli su još jedan poraz.

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Fiorentina je slavila u Ferari protiv ekipe Spala rezultatom 1:3 (1:1).

Poveli su puleni Bepea Jakinija u 30. minutu, Alfred Dankan je postigao efektan pogodak na asistenciju Kjeze.

Ipak, devet minuta kasnije, domaćin stiže do izjednačenja, Valoti je proigrao D'Alesandra u kaznenom prostoru rivala, ovaj pronašao put od mreže tima iz Firence za 1:1.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi Fiorentina tek u finišu upisala pobedu.

Najpre je Kuame pogodio nakon centaršuta Pulgara iz kornera, da bi domaći igrači skrivili penal u trećem minutu nadoknade, koji je pomenuti Pulgar pretvorio u gol za 1:3.

Fiorentina sezonu završava sa 49 bodova, trenutno su na 10. mestu, Spal je zakucan za dno, osvojili su svega 20 bodova ove sezone, pretrpeli su 28 poraza, uz gol razliku -50.

Što se tiče srpskih igrača, Milenković je igrao za goste od prvog do poslednjeg minuta, Vlahović je počeo meč, ali ga je završio u 65. minutu, Aleksa Terzić je dobio tek par sekundi u samom finišu.