Počelo je - Ronaldo napušta Junajted u januaru i ide besplatno u redove rivala
Čini se da je njegov odlazak iz Junajteda gotova priča.

Povezane vesti
Fudbaler Mančester junajteda Kristijano Ronaldo verovatno će napustiti klub u januarskom prelaznom roku, najavljuju britanski mediji.
Poslednje nesuglasice sa menadžerom Erikom ten Hagom koje su prouzrokovale njegovu suspenziju iz prvog tima trebalo bi da znače i najavu rastanka Kristijana Ronalda i Mančester junajteda nakon Mundijala u Kataru.
Biće to raskid ugovora sa obe strane, te će Ronaldo biti slobodan u izboru nove sredine, a kao takva, u prvi plan danas ponovo iskače London, odnosno Čelsi. "Plavcima" golovi nedostaju, fali im "paker", a malo je boljih od Ronalda u svetu fudbala. Druga je stvar što on ne doprinosi u ostalim fazama igre... Upravo zbog toga i vlada skepticizam kod Grema Potera čiji je stav još uvek nedefinisan povodom dolaska Kristijana, dok vlasnik kluba Tod Bouli definitivno želi da vidi Portugalca na "Stamford Bridžu".
Naime, on je u odličnim odnosima sa njegovim agentom Žoržom Mendešom i veliki je poštovalac lika i dela Kristijana Ronalda kojeg je, navodno, želeo i letos, ali do dogovora nije došlo. Tada je Ronaldo intenzivno tražio klub koji nastupa u Ligi šampiona, međutim, nije pronašao novu sredinu.
Ronaldo je odradio meč suspenzije od strane Junajteda za vikend, pa bi trebalo očekivati da će biti starter u duelu Lige Evrope protiv Šerifa.
0 Komentara