četvrtak 29.04.2021.
23:25

Francuz ne pomišlja na opuštanje.

EPA-EFE/PETER POWELL

Strelac jednog od šest pogodaka Mančester junajteda u ubedljivoj pobedi protiv Rome 6:2 Pol Pogba rekao je posle meča da polufinale još nije gotovo i da njegov tim u Rimu mora da uđe u meč sa istim pristupom.

Junajted je daleko boljom igrom u drugom poluvremenu deklasirao Romu, a francuski fudbaler posle utakmice nije želeo da olako otpisuje revanš za sedam dana.

"Rezultat je pozitivan, ali meč nije gotov. Moramo se fokusirati i u Rimu odigrati utakmicu sa istim pristupom", rekao je Pogba.

Uprkos zaostatku od jednog gola na poluvremenu, Pogba otkriva da su se fudbaleri Junajteda i stručni štab usaglasili da su na pravom putu, što je sa pet golova u nastavku rezultiralo potopom Rome.

"Svi smo bili motivisani da postignemo više golova", zaključio je Pogba.

Junajted za sedam dana očekuje lak zadatak u revanšu na "Olimpiku", pre toga i derbi u prvenstvu protiv omraženog im Liverpula.