Pogba se poklonio novajliji: "On je zver!"

EPA/PETER POWELL

Fudbaler Mančester junajteda Pol Pogba rekao je danas da je njegov novi saigrač Hari Megvajer "zver".

"Zovem ga Zver", rekao je Pogba za francuske medije.

Megvajer je u Junajted stigao iz Lestera za 80 miliona funti i tako postao najskuplji odbrambeni igrač na svetu.

Junajted je u prvom kolu nove sezone juče bio ubedljiv protiv Čelsija, slavio je sa 4:0, a Megvajer je impresionirao na svom debiju.

"Razgovarali smo o dobroj kontroli odbrane i on se odlično razume sa Viktorom Lindelofom. Bila je ovo dobra utakmica cele ekipe", rekao je Pogba.

Pogba je naveo da je Čelsi dominirao u prvom poluvremenu u pogledu šansi i poseda, ali da je njegov tim reagovao u nastavku.

"Imali smo sreće da povedemo iz penala u prvom poluvremenu, ali posle lošeg starta odlično smo završili utakmicu. Zadovoljni smo", rekao je Pogba.

13 Komentara

Jagger86
Tuesday, 13.08.2019
08:53

Deluje ok Megvajer, videcemo u narednim mecevima , ali trebalo bi to sa Lindelofom da bude sve kako treba. Tanak je napad, i o tome bi moralo ozbiljno da se pozabave u januaru . Nerealno bi bilo da se od rezervi oslanjaju na Greenwooda i Chonga...mada ko zna, mozda iznenade.

MarioJ
Monday, 12.08.2019
23:19

Nema sumnje da će Megvajer i igrače oko sebe učiniti boljim i sigurnijim jedan je i Lindelof. Međutim po meni Erik Bai bi bio idealan u tandemu sa Megvajerom strašan igrač ali povrede ga unakaziše, naprosto. Junajtedu nedostaje veznjak top klase plejmejker.

Vardar Wolf Kennel
21:18

Solidno su odigrali , ako ovako nastave sa realizacojom a odbrana ostane jaka ovo je dobra ekipa , Pogba sa dve asistencije resio utakmicu

Gorila u magli! LFC
16:21

Sta ti je marketing,vec su poceli da pumpaju Megvajera posle 90minuta kao da je Ramos-Chelini-Van Dajk u jednom za Dajka je trebala skoro cela sezona da ljudi skapiraju kakav je igrac.

Devil born 1878
19:13

Citam komentar i reko aj, i vidim za koga navijas otud i komentar, van dajk je bolji trenutno od megvajera to je istina, nema potrebe za ljubomorom. A to je tako jer je junajted sto se tice marketinga, vesti, interesovanja, fanova za klasu jaci od liverpula pa tako i pojacanja

LFC 19-ta
08:59

nije ne. Nacin je bitan. NAvijaci liverpoola se ne sprdaju nikome. VI ste se sprdali nama koje smo pare utrosili na nekog dajka i alissona. Ali dobro, i to valjda kaze o velicini.

23:38

Ma nije bitno ko je bolji trenutno nego niste ni pet utakmica prosli sa njim u odbrani,a vec se pise kako je "zver"cekaj polako daj te mu vremena da se pokaze,a ne odma kao king ili nikica sa ovog sajta kad su pisali o morati i sariju.a da ste za klasu bolji u marketingu ne bi bas rekao posebno u proteklih 5 sezona gde ste debelo opali.pravite vi pare jos uvek ali ste u osetnom padu.

stevan_vasic90
19:25

To je klasicna laz. Za Van Dijka se takodje odmah videlo ko je i sta je i ljudi su odmah nakon prve 2-3 utakmice krenuli da ga dizu u nebesa, samo si ti zaboravio.