Poker u mreži Kaljarija i revija evrogolova na Sardiniji, Delofeu "puštao kišu"!

subota 18.12.2021.
22:37

Zebrete lako do trijumfa.

EPA-EFE/Fabio Murru

Fudbaleri Udinezea ubedljivo su slavili u Kaljariju gde su savladali domaću ekipu rezultatom 4:0 u 18. kolu italijanske Serije A.

Sardinjani su nastavili niz loših rezultata u prvenstvu, "zebrete" su povele već u četvrtom minutu golom Žan-Viktora Makengoa.

Gosti su udvostručili prednost posle sjajnog slobodnog udarca Đerara Delofea u poslednjem minutu prvog dela meča, da bi nakon pet minuta u drugom poluvremenu fantastičan pogodak postigao Nahuel Molina.

Domaćin je ostao sa igračem manje pošto je u 66. minutu isključen Razvan Marin.

Reviju evrogolova u Kaljariju zatvorio je veoma inspirativni Delofeu hicem u 69. minutu susreta.

Udineze je sada na 14. mestu Serije A sa 20 bodova, dok je Kaljari pretposlednji sa 10.