POLUVREME - Čuka nemoćan u Leskovcu, Oli već u Ligi Evrope

četvrtak 31.08.2023.
20:45

Gosti su za klasu jača ekipa.

Starsfoto/Srdjan Stevanovic

Fudbaleri Čukaričkog večeras su Leskovcu pokušali da naprave podvig u revanšu plej-ofa za plasman u Ligu Evrope i protiv Olimpijakosa nadoknade 1:3 iz Pireja.

U tome definitivno neće uspeti, jer je rezultat nakon prvih 45 minuta na prepunom novom stadionu je 0:2 za Grke.

Ovde je definitivno u pitanju razlika u klasi. Olimpijakos je pre sedam dana pokazao da je mnogo kvalitetniji tim od Brđana, a to potvrđuje i večeras na jugu Srbije.

U prvih deset minuta nije bilo uzbuđenja, a onda je usledio pritisak gostiju. Najpre su pogodili stativu posle kornera Hesea i intervencije Tošića u 13. minutu, potom su u nekoliko navrata pretili preko Masurasa i Fortunisa, ali je blistao golman Čuke Samurović.

Ipak, Čukarički je kapitulirao u 33. minutu, a strelac je bio Masuras posle sjajne timske akcije Olimpijakosa i asistencije Bijela.

Prednost je duplirana u prvom minutu nadoknade vremena, a strelac je bio Bijel.

Čukarički za 45 minuta nije izveo nijednu opasnu akciju i ostao je bez šuta na gol.