POLUVREME - Adžićeva "lepotica" održava Čukin evropski san o pobedi!

četvrtak 30.11.2023.
21:47

Odličan pogodak bivšeg fudbalera Crvene zvezde.

David Damnjanovic/STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča u Leskovcu, fudbaleri Čukaričkog vode protiv ekipe Ferencvaroša rezultatom 1:0 u petom kolu grupne faze Lige konferencija.

Iako su gosti od početka preuzeli inicijativu, "brđani" su bolje otvorili meč i poveli već u desetom minutu.

Lepu akciju Čukaričkog golom je krunisao Luka Adžić koji je odličnim udarcem iz prve posle dodavanja Kovača prebacio Dibuša i zatresao "malu" mrežu Ferencvaroša.

Krenuli su Mađari nakon primljenog gola još ofanzivnije, pokušavali su Pešić i Markinjos, dok je na drugoj strani Mihajlović umalo stigao loptu Adžića prilikom kontre domaćina.

Posle pokušaja Traorea glavom, nije bilo izglednijih šansi do kraja poluvremena, Čukarički se organizovano branio i uspeo da sačuva prednost.

Hoće li i do kraja susreta, videćemo tokom drugih 45 minuta...