POLUVREME - Bajern na Nou Kampu kao kod kuće, Ćabi Alonso remeti Čolove planove!

sreda 26.10.2022.
21:49

Dvanaest golova na šest mečeva za 45 minuta...

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Posle prvih 45 minuta, videli smo veoma raspoložene timove u petom kolu Lige šampiona.

U okviru grupe A, Napoli je na pravom putu da obezbedi prvo mesto u grupi pošto vodi rezultatom 2:0 protiv Rendžersa u Italiji golovima Đovanija Simeonea.

Na utakmici u Amsterdamu za Liverpul vodi sa 1:0, Ajaks je imao terensku inicijativu, ali je u finišu poluvremena pogodio Mohamed Salah. Nunjez se nakon toga obrukao kada je pogodio stativu ispred praznog gola na svega nekoliko metara.

Bajer iz Leverkuzena vodi protiv Atletika u Madridu sa 2:1, četa Ćabija Alonsa bi pobedom nad Vandi Metropolitanu ugasila san "jorgandžija" o drugoj fazi, ranije danas u grupi B Porto je lagano slavio u Brižu sa 4:0.

Inter je danas presudio Barseloni pošto je pobedio Plzen, što Bajern za sada odlično koristi pošto vodi sa komotnih 2:0 na Nou Kampu.

Rasplet u grupi D sve je neizvesniji, Sporting ima minimalno vođstvo u Londonu protiv Totenhema, dok Frankfurt vodi protiv Marseja kod kuće sa 2:1.