POLUVREME - Bajern napadao, Real jednom napao i poveo!

21:49

Madriđani u svom stilu...

EPA-EFE/ANNA SZILAGYI

Posle prvih 45 minuta Bajern Minhen - Real Madrid - 0:1.

Bajern je krenuo silovito i u prvih desetak minuta imao je nekoliko opasnih šansi, a prvu već posle 45 sekundi kada je Sane izašao sam na Lunina, ali je Ukrajinac po ko zna koji put ove sezone bio heroj Real Madrida.

Usledile su nove šanse, Kejn je u šestom minutu gađao pravo u Lunina, da bi već u osmom Sane opet bio u šansi, šutirao je preko gola.

Bajern je nastavio da napada, a onda je Real uradio ono u čemu je najbolji. U 24. minutu iz jedne potpuno bezazlene i naizgled bezopasne situacije, Toni Kros je jednim pasom sa polovine terena spojio Vinisijusa sa golom, a Brazilac je sjajno pogodio za 0:1.

Taj pogodak je potpuno ubio igru Bajerna, koji je nastavio da napada, ali je do poluvremena još Hari Kejn imao jedan opasan pokušaj iz slobodnjaka i to je bilo sve.

Real je imao jedan šut i dao je gol, Bajern je imao osam, ali to se ne piše.