POLUVREME - Bajernu puna mreža posle 45 minuta u Frankfurtu!

subota 09.12.2023.
16:19

Fantastično poluvreme Ajntrahta!

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Fudbaleri nemačkog šampiona Bajerna nalaze se preed prvim porazom u Bundesligi ove sezone, jer posle prvog poluvremena u Frankfurtu gube od Ajntrahta sa ubedljivih 3:1!

Domaćin je poveo u 12. minutu kada je posle centaršuta sa desne strane Mazraui loše intervenisao pred golom Bajerna, a lopta je došla do Marmuša koji je iskosa sa desne strane savladao Nojera - 1:0.

Prednost Ajntrahta duplirana je u 31. minutu, kada je mrežu Bajerna posle kontranapada i loše reakcije Kima zatresao i Dina Ebimbe na asistenciju Knaufa - 2:0.

Samo pet minuta kasnije već je bilo 3:0, kada je na asistenciju Marmuša pogodio i Larson, preciznim udarcem iskosa sa leve strane.

Nadu Bajernu da bi u nastavku mogao do preokreta vratio je Džošua Kimih u finišu prvog poluvremena, kada je postigao prelep gol sa oko 20 metara za 3:1.