POLUVREME - "Blic-krig" Barse i Rahmani za nadu Napolija, Trosar vratio Arsenal u igru!

utorak 12.03.2024.
21:50

Na poluvremenima dva večerašnja meča videli smo ukupno četiri gola.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Arsenal u Londonu vodi protiv ekipe Porta rezultatom 1:0, čime je engleski tim nadoknadio rezultat iz prvog meča.

"Tobdžije" su imale terensku inicijativu, prve i zapretile preko Sake, ali je nedugo zatim Evanilsonov udarac na drugoj strani morao da brani Raja.

Taman kada se činilo da će "Zmajevi" izdržati do odlaska na odmor, pojavio se Leandro Trosar koji je precizno reagovao na maestralan pas Edegara u 41. minutu.

U Barseloni, domaćin vodi protiv Napolija rezultatom 2:1 i to nakon što je oba gola postigao u razmaku od samo dva minuta.

Prvo je Fermin Lopez matirao Mereta posle akcije po levoj strani i dodavanja Rafinje u 15. minutu, da bi u 17. Žoao Kanselo dobro reagovao posle šuta Rafinje koji je završio na stativi.

Brzo se Napoli oporavio od primljenih golova, pa su Italijani u 30. minutu posle lepe akcije Politana i Amira Rahmanija smanjili zaostatak na ovom meču.

Biće još uzbuđenja i u Londonu, a verovatno i u Barseloni...