Poluvreme - Bruka na pomolu na "Old trafordu"!

nedelja 24.10.2021.
18:22

SOS za Solskjera.

EPA-EFE/PETER POWELL

Na poluvrmenu najiščekivanije utakmice u Engleskoj, Liverpul vodi protiv Mančester junajteda sa velikih 4:0.

Fernandeš je odmah na startu bio u velikoj prilici. Dobio je pas od Grinvuda, ali je Portugalac loše završio ovu akciju.

Liverpul je poveo od petog minuta. Salah je bez problema pobegao odbrani Junajteda i za dlaku izbegao ofsajd, dodao do Keite, koji je potom loptu smestio u mrežu.

Nije mnogo trebalo vremena da "redsi" dupliraju vodstvo protiv nesnađenog Junajteda. Arnold je dodao do Žote, koji je ispratio ovaj pas i postigao gol.

Luk Šo je šutirao sa velike udaljenosti, ali je lopta završila malo pored stative. Mejson Grinvud je potom pokušao sa ivice kaznenog prostora, ali je uspeo samo da izbori korner.

Salah je bio strelac trećeg pogotka za totalni debakl Junajteda. Provbitno se lopta odbila od Megvajera, ali je Keita pokupio i dodao do Egipćanina koji je iz neposredne blizine uspešno šutirao.

Gledali smo i četvrti gol u prvih 45 minuta, i to još jedan u mreži Davida de Hee. Salah je bio sam i bio je to lak posao za napadača Liverpula.