POLUVREME - Ćabi Alonso upao u Gasperinijevu zamku!

21:48

Kakvo poluvreme Italijana.

EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Fudbaleri Atalante na poluvremenu vode protiv Bajer Leverkuzena - 2:0.

Atalanta je večeras u Dablinu počela kao uragan i već u 12. minutu Zapakosta je prošao po desnoj strani i poslao oštar povratni pas, a na drugoj stativi Lukman je bio brži od uspavanog Palasiosa i udarcem iz prve pogodio je za 1:0.

Bajer Leverkuzen je teško dolazi do svoje prepoznatljive igre, Atalanta je igrala odličan presing i to je donelo i drugi gol.

U 26. minutu Bajer nije uspeo da iznese loptu, Kovar je poslao loptu na Adlija koji ju je glavom vratio pred šesnaesterac, a tamo je prihvatio Lukman koji je olako prošao Džaku i sa 20 metara snažnim i preciznim udarcem povisio na 2:0

U finišu prvog poluvremena Atalanta je mogla i do trećeg gola, De Ketelare je uneo loptu sa desnog boka i gađao prvi ugao, ali je golman Kovar zaustavio njegov udarac.

Ostaje da vidimo da li će Ćabi Alonso ponovo pronaći neku magiju da izegne poraz, po ko zna koji put ove sezone...